TMT Champion – фірмовий бутік, що представляє бренд спортивного одягу американського виробництва від зірки боксу Флойда Мейвезера. Ми пропонуємо добірні моделі бренду Флойд Мейвезера. Десятки професійних спортсменів переконались в їх якості. Продукція оригінального виробництва США. Матеріали стійкі до зношування, інтенсивного прання, прасування та інших способів чищення. Емблеми та малюнки нанесені на спеціальному обладнанні.

Бути непереможним, як Флойд Мейвезера

Відомий американський боксер в напівсередній вазі задає ритм українським спортсменам. З перших любительських боїв до гучних перемог провів 50 переможних боїв, з яких 27 нокаутів. Ринг – це місце жорсткої гри. Кожен рух на вагу золота. Удар за ударом нокаутувати суперників, та рухатись до безперервного блиску софітів. У променях слави потрібно гідно виглядати. Фірмовий бутік TMT Champion пропонує лінійку спортивного одягу для справжніх чоловіків. Львів’яни та гості міста зможуть не просто відчути себе переможцями, а, дійсно, ними стати. Варто лише підібрати необхідні розміри одягу, придбати аксесуари та спортивні товари, які допоможуть на шляху до слави.

Як вибрати спортивний одяг у бутіку?

Одяг з характером – це особливість одягу від Флойда Мейвезера. Більшість речей надихають фанатів зірки боксу до гучних звершень. Футболки, шорти, куртки, реглани, спортивні штани мають беззаперечну якість. До того ж, мають слогани, з якими швидко налаштовуєшся на переможний настрій.

Весь асортимент нашого фірмового бутіку насичений чемпіонським духом. Кожна одиниця товару вселяє впевненість. Знаменитим бути легко, якщо цілеспрямовано працюєш та налаштовуєшся на грандіозний успіх. Новачкам на своєму шляху часто не вистачає впевненості, тому непереможний дух Флойда Мейвезера втілений у кожній деталі спортивного одягу. Він допоможе прийти до перемоги. Можливо, з часом, саме ваші ініціали та гучні вимови стануть логотипами на спортивному одягу для інших.

Наш фірмовий асортимент стане в пригоді і професійним спортсменам. Ви позиціонуєте себе, як представника високого класу. Зірки вибирають найкраще для себе, тож чим Ви гірші? Вишукана лінійка Флойда Мейвезера пропонує якісні моделі. Тіло дихає, рухи вільні та точні, а настрій – непереможний.

Одяг від Флойда Мейвезера – це:

  • Беззаперечна якість.
  • Чемпіонський дух.
  • Перевірені матеріали.
  • Сучасні та стильні товари.
  • Максимально комфортний одяг.

Ми постійно оновлюємо асортимент, слідкуємо за тенденціями та новинами в спортивній сфері та пропонуємо якісний продукт, що здатен втілити ваші мрії.

Наша адреса: м. Львів, вул. Вагова 11 (поруч “Готелю Львів”)

Телефон: +380 (67) 776 80 28